Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eğitimde TeknolojiEğitimde Teknoloji
Mehmet URALMehmet URAL
Kişisel Web SitesiKişisel Web Sitesi

E-İçerik E-İçerik

İletişimİletişim Formu Formumehmeturalbilisim@gmail.com

TRABZON KODLAMA EĞİTİMİ VE FATİH PROJESİ BİLGİ PAYLAŞIM TOPLANTILARI BAŞLADI

Trabzon Kodlama Eğitimi ve FATİH Projesi Bilgi Paylaşım Toplantıları Başladı


defa gösterilmiştir
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Trabzon´da Kodlama Eğitimi ve FATİH Projesi" bilgi paylaşım toplantıları başladı.
Bilgi İşlem ve Projeler Şube Müdürlükleri tarafından organize edilen toplantıya Bilgi İşlem ve Fatih Projesinden sorumlu Şube Müdürü Efkan Selami TOPÇU, Projelerden sorumlu Şube Müdürü Mesut KAŞ, BT İl Koordinatörü Yunus Emre DAMLACI, Fatih Projesi Eğitmenleri Veysel Yılmaz, Mehmet URAL ve Sami CİVELEK ile Ortahisar ve Maçka ilçelerinde görev yapan Fatih Projesi BT Rehber öğretmenleri katıldı.

İlk olarak Projeler Şube Müdürü Mesut Kaş, KTÜ ile ortak sürdürülen ve Trabzon Valiliğinin koordinesinde planlanan kodlama eğitimi çalışmaları ve yapılacak işlemler hakkında bilgi verdi. Bilgi İşlem Şube Müdürü Efkan Selami Topcu ve İl Koordinatorü Yunus Emre Damlacı FATİH Projesi hakkında bilgi vererek, BTR öğretmenlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Toplantılara çarşamba ve perşembe günleri Akçaabat ve Araklı ilçelerinde de devam edilecek.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0127

© 2012 - 2016 Mehmet URAL
Mehmet URAL - Eğitim Teknolojileri & FATİH Projesi http://www.mehmetural.net

Tam Ekran