Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eğitimde TeknolojiEğitimde Teknoloji
Mehmet URALMehmet URAL
Kişisel Web SitesiKişisel Web Sitesi

E-İçerik E-İçerik

İletişimİletişim Formu Formumehmeturalbilisim@gmail.com

TRABZON BİLGİ KAYNAĞI EBA (BİKEBA) PROJE TOPLANTILARI SONA ERDİ

Trabzon Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Proje Toplantıları Sona Erdi


defa gösterilmiştir
Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesi kapsamında, 18 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 tarihi arasında ilimizdeki tüm ortaokul ve lise müdürleri ile öğretmenlerinin katılımıyla 18 ilçeye yönelik branş bazlı EBA ve BİKEBA Projesi bilgilendirme toplantıları yapıldı.
Milli Eğitim Bakanlığının, eğitim sistemindeki teknoloji destekli dönüşümde bilgi kaynağı olarak merkeze aldığı Türkiye nin Eğitim Portalı EBA daki yenilikleri, tüm ilçelerimizdeki branş öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz ile Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) projemiz kapsamında paylaştık. 
Bilgilendirme toplantılarımız ile 8 ilçemizde toplantı merkezi olarak belirlediğimiz okullarımızda, 11 gün boyunca 149 oturumda 14 branştan 4383 öğretmenimize ve 11 oturumda 267 idarecimize ulaşmış bulunmaktayız. Bu çalışmamızda  37  Fatih Projesi Eğitmeni görev alarak öğretmenlerimize bilgilendirme yapmıştır.

Bilgi Kaynağı EBA (BİKEBA) Projesine; ikinci dönem öncelikle istekli öğretmenlerle beraber EBA içerik üretimi ve yüklenmesine yönelik çalışmalarla devam edilecektir.
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0176

© 2012 - 2016 Mehmet URAL
Mehmet URAL - Eğitim Teknolojileri & FATİH Projesi http://www.mehmetural.net

Tam Ekran