Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eğitimde TeknolojiEğitimde Teknoloji
Mehmet URALMehmet URAL
Kişisel Web SitesiKişisel Web Sitesi

E-İçerik E-İçerik

İletişimİletişim Formu Formumehmeturalbilisim@gmail.com

KODLA HATAY ETKİNLİĞİ

Kodla Hatay Etkinliği


defa gösterilmiştir
Hatay ilimizde kod okuryazarlığı bilincinin artırılması amacıyla eğitim öğretim kurumlarında görev yapan öğretmenlere İl Müdürlüğünce "Kodla Hatay Etkinliği" düzenlenmiştir.
HATAY-Milli Eğitim Temel Kanunu 13. Maddesinde ?Her derece ve türdeki ders programları ve eğitim metotlarıyla ders araç ve gereçleri, bilimsel ve teknolojik esaslara ve yeniliklere, çevre ve ülke ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirilir. Eğitimde verimliliğin artırılması ve sürekli olarak gelişme ve yenileşmenin sağlanması bilimsel araştırma ve değerlendirmelere dayalı olarak yapılır. Bilgi ve teknoloji üretmek ve kültürümüzü geliştirmekle görevli eğitim kurumları gereğince donatılıp güçlendirilir; bu yöndeki çalışmalar maddi ve manevi bakımından teşvik edilir ve desteklenir.? denilmektedir.

Hatay ilimizde kod okuryazarlığı bilincinin yayılması ve bu yöndeki çalışmaların teşvik edilmesi amacıyla eğitim öğretim kurumlarında görev yapan öğretmenlerimize yönelik 6-10 Şubat 2017 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz UZEM Sınıfında ?Kodla Hatay Etkinliği" düzenlenmiştir. Hatay Bilim Sanat Merkezi Öğretmeni Nihat BAL?ın eğitim görevlisi olarak görev aldığı etkinliğe ilimiz Fatih Eğitmenleri, Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve farklı branşlardan öğretmenler katılmıştır. Etkinlik sonunda faaliyete katılanlara Katılım Belgesi verilmiştir.

Kaynak: EBA
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 2012 - 2016 Mehmet URAL
Mehmet URAL - Eğitim Teknolojileri & FATİH Projesi http://www.mehmetural.net

Tam Ekran