Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eğitimde TeknolojiEğitimde Teknoloji
Mehmet URALMehmet URAL
Kişisel Web SitesiKişisel Web Sitesi

E-İçerik E-İçerik

İletişimİletişim Formu Formumehmeturalbilisim@gmail.com

BURSA FATİH SULTAN MEHMET ORTAOKULU ETKİLEŞİMLİ TAHTALARINDA YALNIZCA PARDUS KULLANIYOR

Bursa Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu etkileşimli tahtalarında yalnızca PARDUS kullanıyor


defa gösterilmiştir
Milli İşletim Sistemimiz Pardus 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı başından itibaren okulumuz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunun tüm etkileşimli tahtalarında kullanılıyor.Bu özelliği ile okulumuz Türkiye´de bir ilk olma özelliği taşıyor.
BURSA- Okulumuzda 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı başında etkileşimli tahtalarımızın tamamına tek işletim sistemi olarak milli işletim sistemimiz Pardus kurulumunu gerçekleştirdik. Türkiye'de ilk olarak kendi imkanları ile tüm etkileşimli tahtalarında tek işletim sistemi olarak Pardus'u hayata geçiren okulumuzda, hali hazırda 40 etkileşimli tahtamızda yerli ve milli işletim sistemimiz Pardus kullanılmaktadır. Pardus'un Etap sürümü kullanışlılığı bakımından öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından beğeniyle karşılanmıştır. Özellikle dışa bağımlılığın önlenmesi ve milli bilincin oluşturulması için yerli akıllı tahtalarımızda yerli ve milli işletim sistemimiz Pardus'un tek işletim sistemi olarak kullanılmasını çok önemsiyoruz. 
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0176

© 2012 - 2016 Mehmet URAL
Mehmet URAL - Eğitim Teknolojileri & FATİH Projesi http://www.mehmetural.net

Tam Ekran