Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eğitimde TeknolojiEğitimde Teknoloji
Mehmet URALMehmet URAL
Kişisel Web SitesiKişisel Web Sitesi

E-İçerik E-İçerik

İletişimİletişim Formu Formumehmeturalbilisim@gmail.com

Genel Konular Genel Konular

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
Forum Kuralları ve Duyurular Lütfen birbirimizi kırmamak ve düzeyli bir paylaşım için önce burayı okuyunuz.
2
1
446 gün önce
Tanışalım - Kaynaşalım Varlığınızı gösterme alanı. Ben de varım diyorsanız uğrayın.
1
2176 gün önce
Siteyle İlgili Öneri ve Düşünceleriniz Site ile ilgili öneri ve düşüncelerinizi buraya yazın, bize de hatalarımızı düzeltme fırsatı tanıyın.

Fatih Projesi Fatih Projesi

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
7
645 gün önce
Fatih Projesi Donanımları Etkileşimli Tahta, Tablet, Ağ Alt Yapısı, Döküman Kamera, Yazıcı
38
19
643 gün önce
Fatih Projesi Yazılımları Etkileşimli Tahta, Tablet, Güvenlik, Android
43
9
232 gün önce
8
623 gün önce

Eğitim Teknolojileri Eğitim Teknolojileri

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
Eğitim Teknolojileri - Genel Eğitim Teknolojileriyle ilgili paylaşımlarınız
8
2
1449 gün önce
12
1090 gün önce
4
2175 gün önce

Meb Bakanlık Projeleri Meb Bakanlık Projeleri

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen

E-yazışma Sistemi E-yazışma Sistemi

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
E-Yazışma Sistemi Genel Konular, E-Yazışma Sistemi Kullanımı
3
1352 gün önce
Tarayıcı İşlemleri Evrak gönderirken yapılacak tarama işlemleri hakkında bilgiler...
3
1363 gün önce
E-Posta İşlemleri Okul-Kurum E-Posta Hesaplarını Kullanma, Mobil E-Posta Kullanımı Vs.
3
1362 gün önce
İşletim Sistemleri İşletim sistemleri, özellikleri, kullanımları, kullanım tüyoları, onarımları ve kurulumlarına dair sayfalar dolusu paylaşım ve faydalı doküman. Bilgisayarla uzaktan yakından ilgilenen pek çok üyemizin uğraması gereken bölümlerden
9
1
1202 gün önce
Sherware ve Ücretsiz Programlar Windows için ücretsiz veya Open Source (Açık Kaynak) Programları. Bu Bölümde Yasadışı Program yayınlamak kesinlikle yasaktır.
12
4
1313 gün önce
Bilgisayar ve İnternet Yardım Merkezi Biligisayarınızla ilgili sorunlarınızı, bakım-onarım üzerine merak ettiklerinizi, programların kurulum ve kullanım şekillerini ve çok daha fazlasını sayfalara taşıyıp yardım isteyebileceğiniz veya yardım ederek ustalığınızı ispatlayabileceğiniz bir bölüm.
28
1
938 gün önce
Donanım Donanım hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşabileceğiniz bir bölüm. Uyumluluk, kontrol, kurulum ve benzeri konuları içeren sayfalar dolusu bilginin yeraldığı güzel bir bölüm.
4
705 gün önce
Bilgisayar Kütüphanesi Bilgisayar, internet, programlar ve benzeri onlarca farklı konu üzerine paylaşımlara ulaşabileceğiniz son derece geniş kapsamlı bir bölüm. Ne nedir? Nasıl kullanılır? Ne işe yarar? ve benzeri yüzlerce sorunun cevabına ulaşabileceğiniz bir kütüphane.
17
1
324 gün önce
Cep Telefonları Cep Telefonları hakkında herşey.
7
1353 gün önce
Tavsiye Edilen Siteler İnternette gezerken yahut birşeyler ararken karşılaştığımız ve faydalı olacağına kanaat getirdiğimiz sitelerin paylaşıldığı bölüm. Her türlü konuya dair, farklı içeriklerdeki binlerce farklı site adresi ve açıklaması.
1
1679 gün önce
Web Master Web tasarımı ve teknik donanımları konusunda uzmanlaşmış veya uzmanlaşmayı kafasına koymuş üyelerimiz için büyük bir web dersanesi niteliğinde bir bölüm. Farklı bilgiler, bu yeni dünyadan en son haberler ve daha fazlası.
1
1563 gün önce

Öğretmenler Odası Öğretmenler Odası

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
Planlar Yıllık Planları bulabileceğiniz veya paylaşabileceğiniz masa.
Belirli Günler ve Haftalar Belirli Gün ve Haftalar ile ilgili dokümanların bulunduğu masa.
3
552 gün önce
Sosyal Kulüpler Sosyal Kulüpler ilgili dokümanların, problemlerin veya çözüm önerilerinizin konuşulduğu masa.
1
503 gün önce
Zümreler Okulunuzda yaptığınız zümre toplantılarının benzerini burada da yapalım.
Rehberlik ve Sosyal Etkinlikler Rehberlik ve Sosyal Etkinlikler ile ilgili dokümanların bulunduğu masa
Ders Sunuları ve Videolar Derslerinizde kullanabileceğiniz görsel materyallerin bulunduğu masa.
2
2
1679 gün önce
İdari İşler İdari evraklar ve idari problemlerinizi paylaşıp çözümler getirebileceğiniz bir köşe.
28
13
361 gün önce
Ders Notları Derslerde kullandığınız yararlı materyalleri arkadaşlarımızla paylaştığımız bölüm.

Genel Eğitim Öğretim Konuları Genel Eğitim Öğretim Konuları

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
Yüksek Öğretim Okuduğunuz ya da okumak istediğiniz üniversite ve bölümleri hakkında bilgileri paylaşma yeri...
2
4
2088 gün önce
Sınavlar ÖSS, OKS, ÜDS, DGS, YÖS, YDS, LES, KPDS, TUS ve kısalta kısalta bitiremediğimiz bu tuhaf bilgi terazilerinde ağırlığını arttırmak isteyen üyelerimiz için açılan bir bölüm.
Yabancı Diller "Derdimi anlatayım yeter" düzeyinde yabancı dilin yeterli olmadığını bilen üyelerimiz için açılmış benzersiz bir bu bölümde, dilinizi geliştirebilir, içinden çıkamadığınız telafuz sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.
Açıköğretim Açıköğretim hakkında herşey
Genel Kültür Üzerinde akıllıca konuşulacak pek çok faydalı bilginin paylaşıldığı, sıkça ziyaret edilmesi gereken bir bölüm.
Kitaplar Edep, ilim ve güzellik uğruna harcanan ömürlerin meyvesi olan müstesna eserlerin paylaşıldığı bölüm. Eserleri inceleyebilir, üzerine tartışabilir ve edebiyatın büyülü dünyasında doyasıya dolaşabilirsiniz.
Türk Tarihi Parçası olduğumuz ulusun binlerce yıllık, çıkarılması gereken derslerle dolu tarihi üzerine detaylı paylaşımların yapılabileceği bir bölüm.
Şiirler Şiirleriniz ve beğendiğiniz şairlerin şiirleri ile derslerde gerekli olabilecek şiirlerin paylaşıldığı bölüm.
Felsefe Akıl bilimini felsefenin uçsuz bucaksız dehlizlerinde dolaşıp, insan olgusunu derinlemesine incelemekten keyif alanların bölümü. Felsefe bilimine dair eserler, felsefe sözlüğü, filozoflar ve benzeri pek çok bilgiye ulaşmayı sağlayan büyük bir beyin tarlası.
Elektronik Kitap Kitapları monitörden okumayı sevenlerin veya okuma arzusunu ekran başında bile kaybedemeyenler için sanal bir kütüphane. Ekonomik, güvenli ve tıka-basa bilgi dolu bir bölüm.
1
2135 gün önce
Güzel Sanatlar, Mimari Eserler, Resim ve Fotoğraf "Çirkin sanatlar" gibi bir unsur varolmadığı sürece değerini koruması muhtemel bir bölüm. Mimari, Resim, heykel, sahne sanatları ve türevlerinin eğitim ve üretim aşamasına detaylı bir bakış sunan bir galeri.
1
2064 gün önce
Biyografi - Otobiyografi Eserler veya olaylar kadar, bunları meydana getirenlerin hayatlarıyla da yakından ilgilenmeyi seven üyelerimiz için harika bir bölüm.
Kültürel Etkinlikler Maç yerine tiyatroya, kahvehane yerine sinemaya gtimeyi daha cazip bulanların veya bunlar arasında farkın sadece insan olduğunun bilincine varıp boş zaman değerlerendirenlerin bölümü

Yaşam - Muhabbet - Eğlence Yaşam - Muhabbet - Eğlence

Konular
Cevaplar
Son Güncelleme
Son Gönderen
Fıkralar, Geyik Muhabbeti ve Komedi Muhabbetin bilinçten izole tutulabildiği, beynin kıvrımlarında neşe arayışına girmenin gerekli olduğu dünyamızın bu renkli dalına tutunarak zamanını geçirmeyi seçenlerin bölümü. Her türlü komik, eğlenceli ve sabun köpüğü kıvamında bilginin ortaya saçıldığı renkli bir bölüm.
İlginç Hikayeler - Olaylar - Resimler Başınızdan geçen veya başkalarının başından geçmiş olayları, hikayeleri ve resimleri özgürce paylaşabileceğiniz bir bölüm
1
2419 gün önce
Burçlar ve Astroloji Doğduğunuz zaman periyodu ve yıldızların konumunun hayatımız üzerindeki etkilerini incelemeye meyilli arkadaşlarımız için dikkat çekici bir bölüm.
Şehirler ve Turizm Çok gezen çok bilir diyenlerin bölümü. Şehirlerimiz, şehirleriniz ve şehirlerine detaylı bakış. Seyahat bilgileri, konaklama imkanları ve daha fazlası.
Hayvanların Dünyası Gezegenimizi paylaştığımız bu birbirinden ilginç canlıların hayatlarına dışarıdan ve inceleyici bir bakış. Evcil-yırtıcı ayırt etmeksizin sevdiğimiz bu dostlarımız hakkında sayfalar dolusu bilgi,resim ve paylaşım.
Faydalı Bilgiler Beyin kirliliğine sebep olacak kadar çeşitli bilginin kol gezdiği dünyada; gündelik hayatında fayda sağlayabileceği bilgileri seçme gerekliliğini hissetmiş üyelerimiz için güzel bir bölüm. Ne nasıl yapılır? Kolay yolu nedir? Ve benzeri sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir arena.
1
2035 gün önce
Sayfa Üretim süresi :0,9141

© 2012 - 2016 Mehmet URAL
Mehmet URAL - Eğitim Teknolojileri & FATİH Projesi http://www.mehmetural.net

Tam Ekran